Noviny pro zaměstnance společnosti Siemens Česká Republika
Nechte si posílat aktuální číslo na váš e-mail
25. 05. 2018

PÉČE O ZDRAVÍ S BENEFITEM PLUS ... Dovolená s Benefitem Plus

Na dva a půl tisíce možností nabízí Benefit Plus těm, kteří chtějí strávit dovolenou s využitím bodů na cestování.

0Počet zobrazení: 145

Blíží se letní měsíce a s nimi plánování letních dovolených. Zkuste letos využít část bodů k úhradě výdajů právě na cestování. Nabídka dodavatelů je v této oblasti skutečně pestrá. Mezi smluvní partnery nepatří pouze cestovní agentury nebo kanceláře, ale také konkrétní hotely, penziony, wellness resorty, autokempy nebo lázně.

   Benefit Plus umožňuje i využití dodavatele, který není smluvním partnerem, a to přes tzv. objednávku na fakturu. Jedinou podmínkou je, aby dodavatel měl české IČO a předmět podnikání v turistickém ruchu. Přesná pravidla využití naleznete na stránkách www. benefit-plus.cz v záložce „Nenašli jste, co hledáte?“ Pozor – čtěte důkladně podmínky platby. Předejdete tak zbytečným komplikacím a nepříjemnostem.

   Zajímavou možností může být i úhrada poplatku za dětský tábor. I zde je z čeho si vybírat. V nabídce jsou klasické tábory se širokým spektrem programů, včetně jednodenních příměstských táborů. Z našeho nejbližšího okolí patří podle aplikace Benefit Plus mezi oblíbené třeba letní tábory „U Kateřiny“ ve Štramberku, nebo letní tábory Agentury Tapaza Kunčice pod Ondřejníkem.

   Zeptali jsme se kolegů na jejich zkušenosti s vyřizováním zájezdů u smluvních partnerů Benefit Plus. „Benefit plus můžu jen doporučit. Vše, až na malé faux pas se záměnou zavazadel na letišti, za které ovšem Benefit Plus nemohl, probíhalo tak, jak bylo avizováno na internetových stránkách a podle domluvy s vybranou cestovní agenturou,“ hodnotí pozitivně loňskou letní dovolenou v Řecku přes Benefit Plus Šárka ze SRE a dodává, že letošní bonusové body chce využít opět na cestování, tentokrát do Tuniska. A na co si dát pozor? Z důvodu daňových dopadů nám legislativa umožňuje využít body na cestování pouze do limitu 20 000 Kč (bodů) za kalendářní rok. Úhrada táborů se do této částky započítává také.

Diskuze k článku

Vaše komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Z jakého kanálu se nejčastěji dozvídáte, na čem pracují kolegové z jednotlivých oddělení, divizí či výrobních závodů?

Archiv anket

Nejčtenější

archiv
Nepotřebujeme řešit palčivější problémy než zavádění konceptu chytrých měst?
Nepotřebujeme řešit palčivější problémy než...
PÉČE O ZDRAVÍ S BENEFITEM PLUS ... Dovolená s Benefitem Plus
PÉČE O ZDRAVÍ S BENEFITEM PLUS ... Dovolená s...
Jak jsme letos dobrovolničili
Jak jsme letos dobrovolničili
Siemens Trutnov slavil 25 let a spouští novou výrobu
Siemens Trutnov slavil 25 let a spouští novou...
Laboratoř pro chytrá města
Laboratoř pro chytrá města
Zlaté české ručičky: Co dalšího jste upcyklovali?
Zlaté české ručičky: Co dalšího jste upcyklovali?

Podkategorie

Štítky

Vítejte na portále Siemens Report Online, webové verzi novin společnosti Siemens Česká republika.

Pro využívání internetové stránky Siemens Report Online je nutné se seznámit s Podmínkami užívání a Souhlasem se zpracováním osobních údajů a poté zaškrtnout souhlas.

Tímto souhlasem akceptujete Podmínky užívání a účel zpracování vašich osobních údajů a bude vám na základě toho umožněn přístup k veškerému obsahu internetových stránek.

Pro vstup je nutné zaškrtnout oba souhlasy.

Opustit web