Noviny pro zaměstnance společnosti Siemens Česká Republika
Nechte si posílat aktuální číslo na váš e-mail
10. 01. 2018

Jaký byl pro Siemens rok 2017?

Otázka pro Eduarda Palíška, generálního ředitele českého Siemensu

0Počet zobrazení: 823

Máme za sebou další úspěšný rok, a to nejen po obchodní stránce. Mám velkou radost nejen z výsledků, kterých jsme dosáhli, ale hlavně z toho, jak jsme to dokázali. Hodně se změnila atmosféra ve firmě a je jasné, že za těmito výsledky stojí právě otevřená komunikace, spolupráce a kreativita. Nalezení toho nejlepšího řešení je dnes důležitější než prosazení vlastního názoru a určitě nejsem sám, komu se v takové atmosféře lépe pracuje. V minulém roce jsme výrazně pokročili v realizaci Vize 2020 a i letos toho určitě hodně dokážeme – všichni víme, co je třeba udělat.  

Co nás čeká v roce 2018?

My sami jsme tak úspěšní, jak úspěšní jsou díky našim technologiím a řešením naši zákazníci. Zákazník na prvním místě není jen prvorepublikové heslo, ale výstižný popis filozofie, ze které by měly vycházet všechny naše kroky a rozhodnutí. Někdy je ovšem těžké odpoutat se od vnitřních záležitostí firmy a věnovat se zákazníkům naplno, proto se zaměříme i na zjednodušování našich procesů, aby prostoru pro zákazníky bylo co nejvíc. V roce 2018 budeme zákazníkům nabízet ještě širší řadu digitálních řešení, která jim pomohou být efektivnější a konkurenceschopnější. Trh digitalizace poroste, nabízí řadu nových možností a já nepochybuji o tom, že je plně využijeme.

O tom, co od nás čekáte vy, naši zaměstnanci, jsme dostali jasnou zprávu prostřednictvím průzkumu vaší spokojenosti. I v tomto roce budeme realizovat konkrétní kroky k tomu, abychom dosáhli zlepšení v oblastech, na které jste poukázali. Tahle snaha však nesmí zůstat jednostranná: abychom dosáhli skutečné změny, je třeba, aby každý začal sám u sebe. Povinnost jít příkladem totiž nepřísluší jen vedoucím pozicím, ale každému z nás.

Přeji vám do nového roku mnoho pracovních i osobních úspěchů, aby se naplnila vaše přání a očekávání. 

Diskuze k článku

Vaše komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Jak často v práci přicházíte do styku s osobními daty zákazníků, zaměstnanců, dodavatelů či jiných partnerů?

Archiv anket

Nejčtenější

archiv
Není digitalizace jen nafouklá bublina?
Není digitalizace jen nafouklá bublina?
„5P,“ která musíte znát!
„5P,“ která musíte znát!
20 let Ceny Wernera von Siemense
20 let Ceny Wernera von Siemense
Digitální továrna s digitálními produkty? Ve Frenštátě realita
Digitální továrna s digitálními produkty? Ve...
Co na nás chystá GDPR?
Co na nás chystá GDPR?
Naše zlaté motory
Naše zlaté motory

Podkategorie

Štítky

Vítejte na portále Siemens Report Online, webové verzi novin pro zaměstnance společnosti Siemens Česká republika.

Pro využívání internetové stránky Siemens Report Online je nutné zaškrtnout souhlas s Podmínkami užívání. Tímto souhlasem akceptujete Podmínky využívání v jejich plném znění a bude vám umožněn přístup k veškerému obsahu stránek.

Opustit web