Noviny pro zaměstnance společnosti Siemens Česká Republika
Nechte si posílat aktuální číslo na váš e-mail
10. 01. 2018

Jaký byl pro Siemens rok 2017?

Otázka pro Eduarda Palíška, generálního ředitele českého Siemensu

0Počet zobrazení: 967

Máme za sebou další úspěšný rok, a to nejen po obchodní stránce. Mám velkou radost nejen z výsledků, kterých jsme dosáhli, ale hlavně z toho, jak jsme to dokázali. Hodně se změnila atmosféra ve firmě a je jasné, že za těmito výsledky stojí právě otevřená komunikace, spolupráce a kreativita. Nalezení toho nejlepšího řešení je dnes důležitější než prosazení vlastního názoru a určitě nejsem sám, komu se v takové atmosféře lépe pracuje. V minulém roce jsme výrazně pokročili v realizaci Vize 2020 a i letos toho určitě hodně dokážeme – všichni víme, co je třeba udělat.  

Co nás čeká v roce 2018?

My sami jsme tak úspěšní, jak úspěšní jsou díky našim technologiím a řešením naši zákazníci. Zákazník na prvním místě není jen prvorepublikové heslo, ale výstižný popis filozofie, ze které by měly vycházet všechny naše kroky a rozhodnutí. Někdy je ovšem těžké odpoutat se od vnitřních záležitostí firmy a věnovat se zákazníkům naplno, proto se zaměříme i na zjednodušování našich procesů, aby prostoru pro zákazníky bylo co nejvíc. V roce 2018 budeme zákazníkům nabízet ještě širší řadu digitálních řešení, která jim pomohou být efektivnější a konkurenceschopnější. Trh digitalizace poroste, nabízí řadu nových možností a já nepochybuji o tom, že je plně využijeme.

O tom, co od nás čekáte vy, naši zaměstnanci, jsme dostali jasnou zprávu prostřednictvím průzkumu vaší spokojenosti. I v tomto roce budeme realizovat konkrétní kroky k tomu, abychom dosáhli zlepšení v oblastech, na které jste poukázali. Tahle snaha však nesmí zůstat jednostranná: abychom dosáhli skutečné změny, je třeba, aby každý začal sám u sebe. Povinnost jít příkladem totiž nepřísluší jen vedoucím pozicím, ale každému z nás.

Přeji vám do nového roku mnoho pracovních i osobních úspěchů, aby se naplnila vaše přání a očekávání. 

Diskuze k článku

Vaše komentáře

Zatím nebyl přidán žádný příspěvek. Buďte první.

Jak často využíváte některou ze slev na Portálu zvýhodněných nabídek?

Archiv anket

Nejčtenější

archiv
Dejte nám svůj souhlas se zasíláním Siemens Reportu!
Dejte nám svůj souhlas se zasíláním Siemens...
Divize Mobility začíná psát svůj nový příběh
Divize Mobility začíná psát svůj nový příběh
Spotřebiče i hudební nástroje: vítězné snímky soutěže v upcyklaci
Spotřebiče i hudební nástroje: vítězné snímky...
GDPR není o vyplnění pár tabulek, ale o změně myšlení
GDPR není o vyplnění pár tabulek, ale o změně...
Devět nešvarů v e-mailové komunikaci aneb i e-maily mají svou etiketu
Devět nešvarů v e-mailové komunikaci aneb i...
Osobní údaje musíme chránit
Osobní údaje musíme chránit

Podkategorie

Štítky

Vítejte na portále Siemens Report Online, webové verzi novin společnosti Siemens Česká republika.

Pro využívání internetové stránky Siemens Report Online je nutné se seznámit s Podmínkami užívání a Souhlasem se zpracováním osobních údajů a poté zaškrtnout souhlas.

Tímto souhlasem akceptujete Podmínky užívání a účel zpracování vašich osobních údajů a bude vám na základě toho umožněn přístup k veškerému obsahu internetových stránek.

Pro vstup je nutné zaškrtnout oba souhlasy.

Opustit web