Noviny pro zaměstnance společnosti Siemens Česká Republika
Nechte si posílat aktuální číslo na váš e-mail
09. 05. 2018

Dejte nám svůj souhlas se zasíláním Siemens Reportu!

Všem zaměstnancům regionální společnosti dosud chodil tištěný Siemens Report až domů. Abyste ho mohli dostávat i nadále, potřebujeme od vás nově kvůli GDPR získat souhlas. Ten nám poskytnete vyplněním jednoduchého formuláře. Učiňte tak nyní.

1Počet zobrazení: 603

Upozornění: Týká se pouze zaměstnanců regionální společnosti. Ostatní zaměstnanci obdrží Siemens Report tak, jak byli doposud zvyklí.

Přemýšleli jste někdy o tom, jak byste se cítili, kdybyste neměli zprávy o dění ve společnosti, které vám pravidelně přináší Siemens Report? Někomu by možná chyběly informace o chodu firmy, někdo by postrádal propojení s kolegy, jiný by oplakal zvýhodněné nabídky, které vám přinášíme právě díky inzerci v Siemens Reportu.

Siemens Report jsou noviny o vás pro vás, skrze ně poznáváte svět Siemensu a jste součástí jedné „velké rodiny“. Posíláme vám je domů, abyste na ně měli více klidu a času. Mohou si je také prolistovat členové vaší domácnosti a lépe poznat místo, kde trávíte své pracovní dny.

Potřebujeme váš souhlas

Za účelem distribuce novin na vaše domácí adresy předáváme vaše osobní údaje (tj. jméno, příjmení a korespondenční adresa) distribuční společnosti RECOM, která noviny rozesílá. GDPR nyní však zpřísňuje podmínky a vy, pokud chcete noviny i nadále dostávat, nám musíte poskytnout souhlas.Učiníte tak jednoduše:

•           Na intranetových stránkách www.siemens.cz/report  vyplňte své oddělení, jméno, příjmení a adresu, na kterou si přejete noviny zasílat, a potvrďte.

•           Následně obdržíte e-mail, který vás informuje o úspěšném přihlášení k odběru.

•           V e-mailu bude uveden odkaz, pomocí něhož můžete uvedené údaje kdykoliv upravit, případně souhlas odvolat.

Touto cestou nám dáváte výslovný souhlas k zasílání tištěného Siemens Reportu za účelem informování o aktuálních tématech společnosti, pořádaných akcí nebo změn ve firmě. Souhlas platí do konce zaměstnaneckého poměru nebo do odvolání.

Upozorňujeme, že pokud nám souhlas se zpracováním a správou vašich osobních údajů neposkytnete, NEBUDEME vám moci Siemens Report na vaši korespondenční adresu zasílat.

Doufáme, že nám svůj souhlas k odběru novin dáte. Neochudíte se tak o důležité informace nebo třeba zvýhodněné nabídky, které nám partneři poskytují právě díky inzerci v novinách. Vaše případné negativní rozhodnutí však budeme respektovat.

Diskuze k článku

Vaše komentáře

Petr Bajer, 15.05.2018 10:48 Odpovědět
Dobrý den, jak postupovat v případě podřízených bez emailové účtu a přístupu k intranetu... S pozdravem Bajer Petr

Z jakého kanálu se nejčastěji dozvídáte, na čem pracují kolegové z jednotlivých oddělení, divizí či výrobních závodů?

Archiv anket

Nejčtenější

archiv
Nepotřebujeme řešit palčivější problémy než zavádění konceptu chytrých měst?
Nepotřebujeme řešit palčivější problémy než...
PÉČE O ZDRAVÍ S BENEFITEM PLUS ... Dovolená s Benefitem Plus
PÉČE O ZDRAVÍ S BENEFITEM PLUS ... Dovolená s...
Jak jsme letos dobrovolničili
Jak jsme letos dobrovolničili
Siemens Trutnov slavil 25 let a spouští novou výrobu
Siemens Trutnov slavil 25 let a spouští novou...
Laboratoř pro chytrá města
Laboratoř pro chytrá města
Zlaté české ručičky: Co dalšího jste upcyklovali?
Zlaté české ručičky: Co dalšího jste upcyklovali?

Podkategorie

Štítky

Vítejte na portále Siemens Report Online, webové verzi novin společnosti Siemens Česká republika.

Pro využívání internetové stránky Siemens Report Online je nutné se seznámit s Podmínkami užívání a Souhlasem se zpracováním osobních údajů a poté zaškrtnout souhlas.

Tímto souhlasem akceptujete Podmínky užívání a účel zpracování vašich osobních údajů a bude vám na základě toho umožněn přístup k veškerému obsahu internetových stránek.

Pro vstup je nutné zaškrtnout oba souhlasy.

Opustit web